پلتورا پلتفرم VSM را با اطلاعات انتشار بهبود می بخشد

[ad_1]

پلتورا برای ارائه پلتفرم مدیریت جریان ارزش (VSM) خود را ارتقا داده است داشبوردها که تیم های DevOps را قادر می سازد تا تحویل برنامه را بهتر بهینه کنند.

جف کیز، معاون بازاریابی محصول و استراتژی Plutora، گفت داشبوردهای اضافه شده به پلتفرم این امکان را برای مدیران انتشار برنامه ها فراهم می کند تا از تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده برای مدیریت تحویل برنامه به روشی پیشروتر استفاده کنند تا اینکه همیشه مجبور باشند به یک رویداد غیرمنتظره واکنش نشان دهند. .

برای فعال کردن این رویکرد، پلوتورا داشبورد بینش انتشار خود را اصلاح کرده است که علاوه بر افزودن تجزیه و تحلیل هایی که هم ساخت نرم افزار و هم پروژه های بزرگتر را ردیابی می کند، مناطق مشکل و نقاط داغ را نشان می دهد.

کییز گفت که این قابلیت اخیر به ویژه برای مدیرانی که در حال حاضر پیگیری ابتکارات توسعه نرم افزاری متعدد را چالش برانگیز می دانند، بسیار مهم است، به ویژه آنهایی که ممکن است بدون آگاهی رهبران ارشد از پیامدهای آن، از برنامه عقب افتاده باشند.

در حالی که پلتفرم‌های VSM معمولاً توسط رهبران ارشد فناوری اطلاعات و کسب‌وکار برای پیگیری چگونگی تأثیر ضرب‌الاجل‌های نرم‌افزار بر شاخص‌های عملکرد کلیدی (KPI) برای کسب‌وکار استفاده می‌شوند، Keyes گفت که آشکار شده است که مدیران انتشار برنامه‌ها برای بهینه‌سازی استقرار برنامه‌ها نیاز به دسترسی به تجزیه و تحلیل پیشرفته‌تر دارند. برنامه. قابلیت مدیریت انتشار پیشرو بینش ها را از طریق داشبورد در پلتفرم Plutora نشان می دهد. که تخصیص بهینه منابع را برای مدیران تحویل برنامه ساده تر می کند.

البته مدیران انتشار در حال حاضر به طیف وسیعی از پلتفرم‌ها برای خودکارسازی فرآیند تحویل برنامه دسترسی دارند. با این حال، Keyes گفت، این پلتفرم‌ها بینش کافی در مورد نحوه بهینه‌سازی تحویل برنامه در سراسر گردش کار DevOps که از ابزارها و پلتفرم‌های متفاوت تشکیل شده است، ارائه نمی‌کنند. Plutora مدیران انتشار را قادر می‌سازد تا از معیارهای جریان ارزش و معیارهای سنتی‌تر DevOps برای کاهش زمان چرخه و بهبود توان عملیاتی کلی DevOps استفاده کنند.

کییز گفت وقتی سازمان‌ها این بینش را دریافت کردند، باید بتوانند سطح خستگی کلی را که بسیاری از تیم‌های DevOps در حال حاضر تجربه می‌کنند، با از بین بردن اصطکاک در این جریان‌های کاری کاهش دهند. او خاطرنشان کرد که در واقع، این میزان خستگی دلیل عمده ای است که چرا در بسیاری از تیم های DevOps گردش مالی زیادی وجود دارد.

مشخص نیست چند سازمان دارای تیم انتشار برنامه اختصاصی هستند، اما بهینه سازی فرآیند تحویل نرم افزار یک چالش بزرگ برای تقریباً هر تیم DevOps است. در حالی که بسیاری از سازمان‌ها به طور معمول از ابزارهای یکپارچه‌سازی پیوسته (CI) برای ساخت سریع‌تر برنامه‌ها استفاده می‌کنند، ثابت شده است که تحویل مداوم برنامه‌ها هدف دست نیافتنی‌تری است. این تا حد زیادی به این دلیل است که هر پلتفرمی که برنامه‌ها روی آن مستقر می‌شوند، منحصر به فرد هستند. در نتیجه، بسیاری از تیم‌های DevOps هنوز به صفحات گسترده برای مدیریت دستی استقرار برنامه‌ها متکی هستند.

با این حال، از آنجایی که سرعت ساخت اپلیکیشن‌ها به سرعت ادامه می‌یابد، واضح است که تحویل برنامه‌ها در حال تبدیل شدن به یک گلوگاه است. پلتفرم‌های VSM ابزاری برای به‌کارگیری تحلیل‌ها برای بهینه‌سازی فرآیندی ارائه می‌کنند که سپس می‌توان از آن برای اتخاذ تصمیم‌های آگاهانه‌تر استفاده کرد که ممکن است سازمان‌های بیشتری را متقاعد کند که تحویل برنامه‌ها را خودکار کنند. البته فرض بر این است که سازمان آینده نگری را برای سرمایه گذاری در یک پلتفرم VSM که در وهله اول قادر به آشکارسازی این بینش ها باشد، داشته است.

[ad_2]

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
همچنین سایت یا وبلاگ متخلف گزارش dcma می شود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت حرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
نوشته ایجاد شد 307

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا
تبلیغات class=