LogicMonitor حفظ نامحدود داده های گزارش را معرفی می کند

[ad_1]

LogicMonitor امروز اعلام کرد که گزینه ای را ارائه می دهد که به سازمان های فناوری اطلاعات اجازه می دهد آن را حفظ کنند مقدار نامحدودی از داده های ورود به سیستم در پلتفرم نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) خود.

تج ردکار، مدیر ارشد محصول در LogicMonitor، گفت یکی از مسائلی که مانع پیشرفت در قابلیت مشاهده می شود، هزینه ذخیره سازی داده های گزارش است. ردکار گفت که LogicMonitor تصمیم گرفته است که این مشکل را با اجازه دادن به تیم های فناوری اطلاعات برای ذخیره داده های گزارش در سرویس LM Logs خود تا زمانی که نیاز دارند، حذف کند.

او خاطرنشان کرد که این داده‌ها نیز همیشه به‌عنوان ذخیره‌سازی داغ و بدون نیاز به منتظر ماندن برای آبگیری مجدد داده‌هایی که به‌صورت آفلاین ذخیره شده‌اند، در دسترس خواهند بود. به گفته ردکار، در عوض، این داده‌ها در کنار معیارها و داده‌های ردیابی توزیع‌شده که LogicMonitor نیز جمع‌آوری می‌کند، به راحتی قابل دسترسی است.

به طور کلی، LogicMonitor از طریق یک پلتفرم SaaS با الگوریتم‌های یادگیری ماشینی که به‌طور خودکار ناهنجاری‌ها را در زمان واقعی بر اساس میلیون‌ها رویداد ثبت‌شده از طریق داده‌های گزارش ثبت می‌کند، موردی را برای متمرکز کردن قابلیت مشاهده برای کل سازمان فناوری اطلاعات ایجاد می‌کند. ردکار گفت: مسئله ای که امروزه بسیاری از سازمان ها با آن مواجه هستند سیلوهای داده های غیرمتمرکز مشاهده پذیری است که نگهداری آنها پیچیده تر است و در عین حال دید کمتری را با هزینه کل بالاتر ارائه می دهد.

وی خاطرنشان کرد، در مقابل، پلتفرم LogicMonitor طوری طراحی شده است که برای مثال، یک تیم عملیات شبکه به همان اندازه برای یک تیم DevOps قابل دسترسی باشد.

لازم نیست هر سازمانی داده‌های گزارش را برای همیشه ذخیره کند، اما ردکار می‌گوید با ادامه تکامل مدیریت فناوری اطلاعات، سازمان‌های بیشتری به سمت ذخیره معیارها، ردیابی‌ها و گزارش‌ها برای دوره‌های زمانی طولانی‌تر حرکت می‌کنند. ظهور نرم‌افزار عامل منبع باز همچنین هزینه کمتری را برای سازمان‌ها برای گرفتن آن داده‌ها در وهله اول کاهش می‌دهد.

مشخص نیست که سایر ارائه‌دهندگان پلتفرم‌های مشاهده‌پذیر تا چه حد امکان نگهداری نامحدود داده‌ها را فراهم می‌کنند، اما از آنجایی که هزینه ذخیره داده‌ها در فضای ابری همچنان کاهش می‌یابد، آشکار است که پرداخت هزینه‌های ذخیره‌سازی از سازمان‌های فناوری اطلاعات غیرقابل تحمل می‌شود. همیشه مقداری هزینه در ارتباط با ذخیره سازی وجود دارد، اما هزینه اضافی فراتر از هزینه اصلی سرویس کافی نیست. تنها چیزی که با صدور صورت‌حساب جداگانه برای ذخیره‌سازی انجام می‌شود، منصرف کردن تیم‌های فناوری اطلاعات از ذخیره داده‌های مورد نیاز برای دستیابی به قابلیت مشاهده و آموزش بهتر الگوریتم‌های یادگیری ماشینی است که ناهنجاری‌ها را نشان می‌دهند.

مشاهده پذیری، به هر شکلی، برای سال ها یکی از اصول اصلی بهترین شیوه های DevOps بوده است. در ابتدا، تیم های DevOps بر نظارت مستمر به عنوان مؤثرترین راه برای مدیریت فعال محیط های برنامه متمرکز شدند. پلتفرم‌های مشاهده‌پذیری که با الگوریتم‌های یادگیری ماشینی ترکیب شده‌اند، امکان همبستگی رویدادها را فراهم می‌کنند تا ابزارهای تحلیلی بتوانند به راحتی رفتارهای غیرعادی را در زمان واقعی شناسایی کنند. با داشتن این بینش ها، حل سریعتر مسائل برای تیم های IT بسیار ساده تر می شود.

در واقع، حتی ممکن است روزی برسد که جلسات به اصطلاح «اتاق جنگ» که برای شناسایی علت یک موضوع فناوری اطلاعات از طریق یک فرآیند پر زحمت حذف تشکیل می‌شوند دیگر مورد نیاز نباشد. با این حال، در این بین، تعداد کل حوادث فناوری اطلاعات که در واقع منجر به اختلال می شوند، باید به طور پیوسته کاهش یابد، حتی با پیچیده تر شدن محیط های IT.

[ad_2]

به این مطلب امتیاز دهید

توجه و هشدار
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از تگ سرویس و سایت های آن پیگرد قانونی دارد.
هرگونه کپی برداری از قالب و مطالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد وقابل پیگیری خواهد بود!
همچنین سایت یا وبلاگ متخلف گزارش dcma می شود!
منبع تگ سرویس
رمز فايل : www.tagservice.ir
۳ سال به صورت حرفه ای با وردپرس کار میکنم و به کارهای وب و سئو و همچنین برنامه نویسی علاقه مندم.
نوشته ایجاد شد 307

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا
تبلیغات class=